Renatos Burbaitės svetainė

Mokomoji medžiaga gimnazistams, tiriamasis darbas

Šeštadienis, 25 Rugpjūtis 2018 00:00

2018-2019 m.m.

Pagrindiniame puslapyje pateikiamos einamosios savaitės pamokų užduotys ir kita reikalinga medžiaga. Savaitei pasibaigus, visą medžiagą surasite spragtelėję meniu punktą „2018-2019 m.m. medžiaga“ ir pasirinkę norimą klasę. Pasidomėkite ir skiltimi „Papildoma medžiaga“. Ten rasite naudingų knygų, uždavinių rinkinių, nuorodų į interneto svetaines, nuorodas į programinės įrangos įdiegimo failus.

 

  • Prisijungti prie programavimo užduočių sistemos galite spragtelėję nuorodą: sistemos prisijungimo langas.
  • Kad galėtumėte sėkmingai spręsti uždavinius ir pateikti jų sprendimus sistemai, turite būti registruoti nariai. Daugelis užsiregistravote per pirmąsias pamokas.
  • Jei norite naudotis sistema, bet neturite nuorodos, kaip registruotis, užeikite į 210 kabinetą.
  • Kiekvieną savaitę bus skelbiami ir apdovanojami programuotojai, išsprendę daugiausiai uždavinių. Pirmieji nugalėtojai bus skelbiami pirmadienį, 2018 m. rugsėjo 17 d.

*********************************************************************************************************************

2018-09-17/21. 3 savaitė

2017-09-10/16 savaitės programuotojai, išsprendę daugiausiai uždavinių (sąrašas pagal abėcėlę)

I klasė. Informacijos rūšys. Veiksmai su informacija.

II klasė. Paprastų programų sudarymas. Sveikojo tipo kintamieji. Duomenų įvedimas klaviatūra. Skaičiavimai. Rezultatų išvedimas į ekraną. Sveikųjų skaičių dalyba.

III klasė. 10 klasės kurso kartojimas. Šakotieji algoritmai. Pradinių duomenų skaitymas iš failo, rezultatų rašymas į failą.

Savaitės užduočių rinkinys.

IV klasė. Kartojimas. Veiksmai su masyvų elementais. Sumos, vidurkio, kiekio skaičiavimo algoritmai.Atnaujinta Pirmadienis, 17 Rugsėjis 2018 08:14
 
Mes turime 4 svečius online